Kopš seniem laikiem Tērbatas iela ir kā podests, kur atrādīties smalkajiem rīdziniekiem. Mazie modes veikaliņi, daudzie foto saloni un vienkāršie krodziņi, kur naksnīgai bohēmai pēc darba ļaujas blakus esošo teātru aktieri, spilgti raksturo Tērbatas ielu. Šobrīd šīs ielas ikdiena nav iedomājama arī bez mums – smalko un bohēmisko Tērbatas ielas gaisotni papildinājis elegantais “Tērbatas Ezītis miglā”.

Šis Ezītis, tāpat kā citi, vienmēr ciemos gaida visus savus draugus – lielus, mazus, divkājainus, četrkājainus un dažreiz pat adatainus. Šī ir izcila vieta, kur netraucēti nodoties darbam, malkojot, iespējams, gardāko kafiju Rīgā vai aizbēgt no ikdienas steigas un nobaudīt vīna glāzi. Starp citu, katra trešdiena pie mums ir vīna trešdiena!

Arī pie mums, gluži kā visos Ezīšos, valda sirsnīga atmosfēra, bet virtuvē darbojas radošie ģēniji, kas uzburs garšu baudījumu jau ierastajās pastās un “Ezīša” karbonādēs.

Lai piešķirtu garšu un noskaņu vakariem “Tērbatas Ezītī miglā”, pie mums noris dzīvās mūzikas vakari, kuros par labas noskaņas radīšanu rūpējas lieliski mūziķi un reizēm līdz pat rīta gaismai atslābt neļauj enerģiski dīdžeji.

Tērbatas Ezīša kontakti

Darba laiks: Sv. – C. 11-02; Pk., Se. 11-05

Adrese: Tērbatas iela 55, Rīga

Tālrunis: 24667390

E-pasts: Janis.terbatas@gmail.com 

Seko līdzi jaunumiem arī Tērbatas Ezīša Facebook un Instagram lapās.