“Ēzīt… ā-ūūū….”

“Lai upe pati mani nes…”

Ienākot Ezītī, Tu vienmēr būsi pieņemts un jutīsies kā mājās. Ezītī Tev nebūs jāuztraucas par savām ikdienas “maskām”, jo te vienmēr Tevi pieņems kā savējo, neatkarīgi no Tava vecuma, dzimuma vai citiem faktoriem. Vai Tu vēlēsies ar izstieptām kājām ērtā dīvānā iedzert tēju un uzrakstīt savu kursa darbu, ātri papusdienot draugu vai ģimenes lokā, vakarā iedzert kādu kokteili vai aliņu…Tev nekad nebūs jāsatraucas par to, ko padomās citi, jo Ezītī Tu vienmēr vari būt Tu pats. Protams, kā neatņemama sastāvdaļa vienmēr būs garšīgi un kvalitatīvi ēdieni un dzērieni par saprātīgām cenām, kā arī draudzīga apkalpošana.

Bāram “Ezītis miglā” ir vairākas filiāles, bet pamatnostādnes ir nemainīgas. Ezītis ir par dzīves izgaršošanu, svinēšanu un baudīšanu, omulīgu atmosfēru un arī par ikvienu priecīgo Ezīša viesi.

Ezītī katru dienu vari pamieloties ar brangām pusdienām vai vakariņām un baudīt gardus kokteiļus vai vienkārši iedzert glāzi vīna vai kādu aliņu uz terases. Tāpat var arī līksmi pasēdēt ar draugiem vai kolēģiem, atcerēties mirkļus, palasīt, pastrādāt, uzspēlēt kādu spēli vai vienkārši jauki atpūsties. Trešdienās Ezītī ir vīna vakari, ceturtdienās agrīnie ballētāji dejo pie lieliskas mūzikas vai ļaujas naksnīgām sarunām, savukārt piektdienās un sestdienās mūsu bāriņos dzīve un ballīte iet “uz pilnu klapi”! Noteikti ir vērts sekot katra Ezīša Facebook un Instagram kontam, lai uzzinātu par īpašajiem nedēļas piedāvājumiem un notikumiem tieši tajā Ezītī.

Kuplām kompānijām jubilejās, kopā sanākšanās, bērnu ballītēs un dažādos citos pasākumos piedāvājam rezervēt mūsu pasākumu telpas, kur var atpūsties netraucēti no pārējiem bāra apmeklētājiem. Jubilāriem varam uzklāt arī gardu svētku galdu, kā arī piedāvājam 10% atlaidi.

Laiku pa laikam Ezītī notiek dažādi mākslinieciski pasākumi, piemēram, teātra izrādes, prāta spēles, mūziķu uzstāšanās u.tml. Ja esi jaunais mākslinieks un vēlies pie mums uzstāties, droši raksti vai zvani mums!

Uz tikšanos Ezītī!