“Interesanti,” nodomāja Ezītis. “Ja zirgs apguļas, vai viņš miglā nenoslāpst?”

Īsā laika sprīdī Hospitāļu Ezītis miglā ir kļuvis par vienu no Hospitāļu ielas, Brasas un Skanstes apkaimju iedzīvotāju novērtētākajiem un izslavētākajiem bāriem.

Šeit mājīgums un silta atmosfēra nav svešums, tāpat kā laba mūzika un vakara burziņš ceturtdienu, piektdienu un sestdienu vakaros. Lai ieturētu gardu maltīti, sev ko tīkamu atradīs kā sātīgu ēdienu tā vieglu uzkodu un salātu piekritēji. Vai tā ir porcija ar karbonādi “Ezīša gaumē” vai iemīļotie frī kartupelīši, izsalcis neaizies neviens.

To visu papildina lieliskie kokteiļi, mājas vīns un kāda galda spēle – recepte lieliskai laika pavadīšanai draugu un ģimenes lokā. Un, protams, visam bonusā klāt mājīga atmosfēra un draudzīga apkalpošana, lai katrs viesis justos kā gaidīts, sen neredzēts draugs.

Varbūt tieši šo iemeslu dēļ Hospitāļu Ezītis miglā ir iemantojis apkaimes mīlestību, kuru var just ik dienu – gan vasaras saulītē, veldzējoties ar kādu dzērienu skaistajā terasē zem ziedošajām ābelēm, gan drēgnās dienās, kad jāieritinās mājīgajās iekštelpās, lai sasildītu ķermeni, sirdi un garu.

Hospitāļu Ezītis ir atvērts jebkurai kompānijai- gan lieliem, gan maziem, kā divkājainiem, tā četrkājainajiem. Šeit vari rezervēt galdiņu mazākām un lielākām kompanijām. Nosvini dzimšanas dienu, izlaidumu vai vienkārši dzīvi. Hospitāļu Ezītis miglā parūpēsies, lai katrs mirklis būtu neaizmirstams.

Hospitāļu Ezīša kontakti

Darba laiks: Sv. – T. 12-22; C. 12-23; Pk., Se. 12-01

Adrese: Zirņu iela 12, Rīga (uzkalniņā blakus Circle-K)

Tālrunis: 27883606‬

E-pasts: hospitaluezitis@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem arī Hospitāļu Ezīša Facebook un Instagram lapās.