Mūsu komanda piedāvā uzklāt gardu mielasta galdu kādā no Ezītis Miglā bāriem vai arī doties ārpus savām mājām, nākot palīgā Tev svētku sarīkošanā. Par banketa iespējām kādā no Ezīšiem lūdzam sazināties ar konkrēto bāru individuāli, zvanot, rakstot ziņu Facebook vai atnākot ciemos.

Ja pasākuma norises vieta ir citur, tad raksti mums, aizpildot zemāk esošo formu, apraksti pasākuma būtību (kāzas, dzimšanas diena, kafijas pauze, pieņemšana u.c.), datumu, vietu, viesu skaitu, vēlamos ēdienu veidus, apkalpošanas nepieciešamību un citu, Tavuprāt, būtisku informāciju. Ezītis var priecēt pasākuma ciemiņus ar kokteiļbāru, gardiem burgeriem, dažādām uzkodām vai, piemēram, uzklāt brangu mielasta galdu, pat uzvārīt soļankas katlu. Mēs sagatavosim piedāvājumu un nosūtīsim to Tev. Spēsim paveikt gandrīz jebko!

Kāpēc Ezītis?

Ātri, profesionāli darbinieki, dzērieni, kas nebeidzas un ir pieejami plašā sortimentā dažādām pasākumu tematikām kā arī ēdieni, kuru kvalitāte, garša un vizuālais noformējums neatstās vienaldzīgu nevienu pasākuma viesi. Tematiskiem pasākumiem pieskaņojamies atbilstoši gan iekārtojumā, gan darbinieku vizuālajā tēlā, gan sortimentā. Elastīga vadība visos jautājumos liks Tev un Taviem viesiem ar gandarījumu atcerēties pasākumu.