No neliela Vecrīgas krodziņa iemīļotais “Grēcinieku Ezītis miglā” pārtapis mājīgā kokteiļu bārā ar divām, skaistām terasēm. Šī mājīgā Ezīša mājiņa atrodas pašā Vecrīgas sirdī – Pēterbaznīcas pakājē ar skaistu skatu un spēcīgu senās Rīgas auru.

Ikviens Ezīša draugs šeit varēs atrast savus iemīļotākos dzērienus, sākot ar kafiju līdz pat reibinošiem kokteiļiem un krāsainiem šotiņiem. Toties mūsu pavāri no plkst. 12 rūpēsies par gardām brokastīm, pusdienām, vakariņām vai uzkodām.

Telpas, kur iepriekš atradās bārs, šobrīd ir kļuvušas par klusu lounge zonu ar mīkstajiem dīvāniem. Savukārt, bāra zāle ir gana plaša un moderna, lai tajā ļautos trakulīgām dejām līdz pat rīta gaismai.

“Grēcinieku Ezītis miglā” vienmēr rūpējas par foršu, urbāni māksliniecisku atmosfēru, interesantiem pasākumiem un tikšanās reizēm.

Rezervē galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Pie mums iespējams noīrēt arī bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem.

Grēcinieku Ezīša kontakti

Darba laiks: Sv. – O. 12-01; T. 12-02; C. 12-03; Pk., Se. 12-05

Adrese: Grēcinieku iela 11a, Rīga

Tālrunis: 20175454

E-pasts: grecinieku.ezitis@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem arī Grēcinieku Ezīša Facebook un Instagram lapās.