Pats pirmais jeb “Vecais Ezītis miglā” Palasta ielā savus apmeklētājus priecē gan ziemā, gan vasarā, gan priekos, gan bēdās. Un tā jau no 2010. gada 2. jūlija, kad ar skaļu blīkšķi tika oficiāli vērtas tā durvis vēsturiskajā Vecrīgas Pētera I namā.

Darba dienās Ezīša draugi nāk baudīt mājīgo un māksliniecisko atmosfēru un iestiprināties, kā nu kurš to vēlas. Viens izvēlas gardu vistas pastu, otrs – sulīgu burgeri un pasaulē gardākos frī kartupelīšus, trešais ar draugiem bauda elpu aizraujošo “Es redzu zirgu” metriņu, bet vēl kāds dod priekšroku kādam Ezīša īpašajam kokteilim. Tuvojoties nedēļas izskaņai, ar katru nakti ballītes pieņemas spēkā un lietā tiek likta arī deju zāle, kur ikviens var izdejoties pie labas mūzikas. Par gaumi, protams, nestrīdamies. Bet tie, kas vēlas izrunāties ar draugiem, dziļi ieritinās Ezīša mīkstajos dīvānos.

Vasarā uz Ezīša saulainās terases iecienīts labs un auksts aliņš, ātrs bezmaksas wi-fi, kā arī labs garastāvoklis. Laikam ejot, burgeri ir palikuši tikai gardāki, cenas saglabājušās draudzīgas, telpas palikušas plašākas, kamēr interjers ir kļuvis bagāts ar dažādiem objektiem un Latvijas jauno mākslinieku mākslas darbiem, kuri kopā veido fantastisku auru jeb Ezīša dvēseli. Regulāri notiek arī dažādi pasākumi un uzstāšanās. Nāc un izbaudi!

Palasta ielas Ezīša kontakti

Darba laiks: P.-T. 14-23; C. 14-02; Pk.- Se. 14-03; Sv. 14-23

Adrese: Palasta iela 9, Rīga (ieeja no Jaunielas puses)

Tālrunis: 26822722

E-pasts: kate.ezitismigla@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem arī Palasta ielas Ezīša Facebook un Instagram lapās.