“Vakaros Ezītis gāja pie lācēna skaitīt zvaigznes. Viņi apsēdās uz baļķīša un, tēju dzerdami, skatījās zvaigžņotajās debesīs. Tās mirdzēja virs jumta – tieši aiz krāsns dūmeņa. Pa labi no dūmeņa bija lācēna zvaigznes, pa kreisi Ezīša.” 

Noslēpumainajā un mistiskajā Rīgas nostūrī, kur migla klāj Brīvības gatvi 350a, slēpjas mājīga un omulīga koka mājiņa, ko tautā sauc par Teikas Ezītī. Teikas Ezītīs miglā atrodas ārpus Rīgas centra, tādēļ šeit zvaigznes debesīs varēs saskatīt tumšākos ziemas vakaros un vēlās vasaras naktīs, baudot kādu karstu dzērienu, ko meistarīgi būs pagatavojuši mūsu lieliskie bārmeņi. Ik dienu Ezītis Miglā spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastīm. Teikas Ezītis Miglā piedāvā tikpat lieliski pagatavotās Ezīša pamatvērtības kā citos bāros, piemēram, šeit jūs vienmēr varēsiet atrast vienus no labākajiem frī kartupelīšiem pasaulē, nemainīgi labo cūkgaļas karbonādi Ezīša gaumē vai prasmīgi izvārīto pastu. Tāpēc, nāc drīzi jo drīzi ciemos!

Teikas Ezīša gardumus vari pasūtīt arī neizejot no mājām! Droši mūs meklē Wolt vai BoltFood aplikācijās un baudi mūsu ēdienu sev ērtā vietā.

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot bārmenim pēc menedžera kontaktiem. Piedāvājam arī Teikas Ezīša augšstāva telpu privātiem pasākumiem, kuru ietilpība ir līdz 60 personām furšeta (zviedru galda) formātā vai līdz 40 personām viena gara galda formātā.

Teikas Ezīša kontakti

Darba laiks: P.-Ce. 12-23; Pk. 12-01; Se. 12-01; Sv. 12-23

Adrese: Brīvības gatve 350a, Rīga

Tālrunis: 23305501

E-pasts: nikola.ezitismigla@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem arī Teikas Ezīša Facebook un Instagram lapās.