“Lai upe pati mani nes!” nodomāja Ezītis, ievilka elpu cik vien dziļi varēja un ļāvās straumei. Tā nu upe Ezīti ir aiznesusi līdz Daugavas krastam noslēpumainajā Ķengaragā – tirdzniecības centra Ščecina telpās. Te viņš sainītī atvedis līdzi savu mājīgo un romantisko brīvdomātāja gaisotni, lai cilvēki var izrauties no steidzīgā galvaspilsētas ritma.

Ķengaraga Ezītis var lepoties ar brīnumskaistu terasi ar skatu uz vizuļojošo Daugavu, kā arī blakus esošo Ķengaraga promenādi, kur veldzēties karstajās vasaras dienās, peldoties, barojot pīles vai dzerot ledusaukstu saldējuma kokteili. Nedēļas pirmajā pusē ikviens būs mīļi gaidīts uz gardām maltītēm, spirdzinošiem dzērieniem un mierīgām pasēdēšanām ar mīļajiem, taču brīvdienās ļausimies neprātīgām ballītēm ar dejām un dziesmām. Reizēm – pat līdz pirmajiem rīta gaiļiem.

Ķengaraga Ezītis ir suņiem un citiem mājdzivniekiem draudzīga vieta. Šeit var rezervēt galdiņu lieliem un maziem svētkiem vai vienkārši jauki pavadīt laiku draugu kompānijā. Jūs vienmēr sagaidīs smaidīgs bārmenis, kurš uzklausīs, papļāpās un pagatavos dzērienu katrai gaumei. Ķengaraga Ezītī gan liels, gan mazs var gardi paēst, pamieloties ar uzkodām, omulīgi sēžot dīvānā vai pačilot ar draugiem, uzspēlējot kādu galda spēli.

Ķengaraga Ezīša kontakti

Darba laiks: Sv. – C. 12-23; Pk., Se. 12-01

Adrese: Maskavas iela 264, Rīga

Tālrunis: 20610313

E-pasts: kengaragaezitismigla@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem arī Ķengaraga Ezīša Facebook un Instagram lapās.